Licensed to Liberty Swim League B  HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 7/20/2019 04:13 PM
                        FCC vs FSC 7_20_19 - 7/20/2019                         
                                    Results                                    
 
Event 1  Boys 6 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Seman, Ryker               6 FCC-MA                    NT      28.89    5  
  2 Mull, Jacob                6 FSC-MA                 34.97      34.78    3  
  3 Harbour, Tadhg             6 FCC-MA                    NT      35.88    1  
  4 Althoff, Luke              6 FCC-MA                    NT     x42.27  
 -- Moyer, Rett                6 FCC-MA                    NT     X32.88  
 -- Drake, Axel                6 FCC-MA                    NT     X35.88  
 
Event 2  Girls 6 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Carty, Sarah               6 FCC-MA                    NT      30.62    5  
  2 Foley, Emily               6 FCC-MA                    NT      33.87    3  
  3 Peng-Morris, Julia         6 FSC-MA                 34.97      36.25    1  
  4 Cregar, Eloise             6 FSC-MA                    NT      44.37  
 -- Gallagher, Emery           6 FSC-MA                 49.92     X45.53  
 -- McDivitt, Ana              6 FCC-MA                    NT         DQ  
 -- Peng-Morris, Ava           6 FSC-MA                 43.92         DQ  
 
Event 3  Boys 7-8 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cregar, Colin              8 FSC-MA                 26.14      23.56    5  
  2 Drake, Olen                8 FCC-MA                    NT      24.02    3  
  3 Thien Lieu, Christian      8 FSC-MA                 26.57      27.53    1  
  4 Moyer, Trey                8 FCC-MA                    NT      29.53  
  5 Gallagher, Everett         7 FSC-MA                 31.15     x30.84  
  6 Cowen, Sam                 8 FSC-MA                    NT     x30.96  
  7 Foley, Leo                 8 FCC-MA                    NT     x32.34  
 -- Purcell, Parker            8 FCC-MA                    NT     X32.76  
 -- Marvill, Drew              8 FCC-MA                    NT     X32.77  
 -- Mittleman, Levi            8 FSC-MA                 35.96     X33.59  
 -- Carty, Niall               8 FCC-MA                    NT     X33.73  
 -- Orfe, Charlie              8 FCC-MA                    NT     X34.62  
 -- Diskin, Aiden              8 FCC-MA                    NT     X35.14  
 -- Hyland, Joseph             8 FCC-MA                    NT     X36.65  
 -- Espinoza, Daniel           7 FCC-MA                    NT     X37.02  
 -- McGinley, Brendan          8 FCC-MA                    NT     X37.25  
 -- McIlhenny, Patrick         7 FCC-MA                    NT     X42.54  
 -- Ramus, Braydon             8 FCC-MA                    NT     X47.65  
 -- Evans, Julius              7 FSC-MA                 49.94     X47.82  
 -- Rosenwinkel, Charlie       8 FSC-MA                    NT     X51.25  
 
Event 4  Girls 7-8 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 DiFranco, Ameila           8 FSC-MA                 24.76      24.21    5  
  2 Rutkowski, Madeline        7 FCC-MA                    NT      26.58    3  
  3 Guynn, Caroline            8 FCC-MA                    NT      26.94    1  
  4 McCarthy, Cailyn           8 FCC-MA                    NT     x27.94  
  5 Madden, Maeve              7 FSC-MA                 28.59      28.52  
  6 Abai, Sarah                7 FSC-MA                 29.13     x29.13  
 -- McDivitt, Mila             8 FCC-MA                    NT     X27.41  
 -- Vitalis, Phoebe            8 FSC-MA                 37.59     X27.50  
 -- O'Neill, Bryn              8 FSC-MA                 32.32     X31.75  
 -- McGhiey, Keira             7 FSC-MA                 30.07     X32.00  
 -- Smith, Tessa               7 FCC-MA                    NT     X32.20  
 -- Flaugher, Kyla             8 FSC-MA                 41.25     X33.78  
 -- Brady, Savanna             8 FCC-MA                    NT     X35.19  
 -- Sharkey, Claire            8 FCC-MA                    NT     X35.44  
 -- Carder, Molly              7 FCC-MA                    NT     X35.75  
 -- Rubin, Julianne            7 FSC-MA                 41.37     X36.81  
 -- Dyke, Sarah                7 FCC-MA                    NT     X37.07  
 -- Belfield, Caroline         8 FCC-MA                    NT     X37.39  
 
Event 5  Boys 9-10 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cameron, William          10 FSC-MA                 21.65      21.07    5  
  2 Peng-Morris, Ethan         9 FSC-MA                 23.47      23.22    3  
  3 Bischoff, Zach             9 FCC-MA                    NT      25.31    1  
  4 Davis, Nathan             10 FSC-MA                 23.89     x25.34  
  5 Doerzbacher, Casey        10 FCC-MA                    NT      26.59  
  6 Dyke, Charlie              9 FCC-MA                    NT     x28.57  
 -- Nagel, Lucian             10 FSC-MA                 24.16     X26.12  
 -- Ward, Joseph               9 FSC-MA                 33.54     X27.27  
 -- Simpson, Dennis           10 FSC-MA                 27.23     X27.77  
 -- Madden, Joe                9 FSC-MA                 25.78     X28.93  
 -- O'Neill, Nathan            9 FSC-MA                 27.45     X30.34  
 -- Malachowski, Andrew       10 FSC-MA                 30.80     X33.44  
 -- Carr, Jamell              10 FSC-MA                 31.22     X36.07  
 -- Igou, Elliott              9 FSC-MA                 39.41     X40.09  
 -- Belfield, Andrew          10 FCC-MA                    NT     X47.02  
 -- Sanderson, Toby            9 FCC-MA                    NT        XDQ  
 
Event 6  Girls 9-10 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Keitel, Nieve             10 FSC-MA                 18.97      20.28    5  
  2 Keitel, Arden             10 FSC-MA                 20.88      22.12    3  
  3 Schoen, Lexi               9 FCC-MA                    NT      23.15    1  
  4 Schoen, Charli            10 FCC-MA                    NT      24.44  
  5 Cunningham, Mia           10 FSC-MA                 24.39     x26.68  
  6 Carty, Ellen              10 FCC-MA                    NT     x27.67  
 -- Wong, Naomi                9 FSC-MA                 25.46     X24.81  
 -- Whitten, Rolly            10 FSC-MA                 24.56     X25.70  
 -- Simpson, Charlotte        10 FSC-MA                 27.37     X26.06  
 -- Evans, Camille            10 FSC-MA                 25.78     X26.43  
 -- Kerr, Charlotte            9 FSC-MA                 28.73     X26.68  
 -- Lujan, Kaia               10 FSC-MA                 27.63     X27.24  
 -- Toombs, Emma               9 FSC-MA                 30.81     X27.88  
 -- Hyland, Leah              10 FCC-MA                    NT     X28.03  
 -- Malone, Violet             9 FCC-MA                    NT     X28.16  
 -- Rutkowski, Emerson         9 FCC-MA                    NT     X28.41  
 -- Archie, Eva               10 FSC-MA                 29.59     X29.75  
 -- Kerr, Lyla                10 FSC-MA                 31.47     X30.34  
 -- Rosa, Kaitlyn             10 FSC-MA                 26.40     X30.80  
 -- Maragos, Tessa             9 FCC-MA                    NT     X31.83  
 -- Guller, Elise              9 FSC-MA                 29.59     X32.25  
 -- Travers, Samantha          9 FCC-MA                    NT     X33.94  
 -- Mallory, Quinn             9 FCC-MA                    NT     X38.18  
 -- Abai, Emily                9 FSC-MA                 29.47        XDQ  
 
Event 7  Boys 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sherry, Owen              12 FCC-MA                    NT      36.34    5  
  2 Fassbender, James         12 FSC-MA                 41.37      42.19    3  
  3 Kolman, Caiden            11 FSC-MA                 46.51      48.28    1  
  4 Saunders, Gram            12 FSC-MA                 48.66     x51.78  
 -- Farmer, Charlie           12 FSC-MA                 53.25     X53.06  
 -- Gendron, Johnny           12 FSC-MA                 56.68     X54.63  
 -- Malloy, Joseph            11 FSC-MA                    NT     X58.63  
 -- Padmanabhan, Ravi         11 FSC-MA                 59.56   X1:01.38  
 -- Toombs, William           11 FSC-MA               1:05.73   X1:06.53  
 
Event 8  Girls 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Scanlon, Katie            12 FCC-MA                    NT      39.37    5  
  2 Baisch, Mackenzie         12 FSC-MA                 40.71      40.91    3  
  3 Forster, Laney            12 FCC-MA                    NT      41.57    1  
  4 Pischke, Greta            11 FSC-MA                 41.38      41.84  
  5 Clark, Ana                12 FCC-MA                    NT     x43.11  
  6 Schreffer, Miranda        12 FSC-MA                 43.71     x43.37  
  7 Seward, Layla             11 FCC-MA                    NT     x49.94  
  8 Mancuso, Rylee            11 FSC-MA                 58.16     x59.39  
 -- Clark, Josie              11 FCC-MA                    NT     X43.13  
 -- Mcghiey, Bryn             11 FSC-MA                 44.47     X43.63  
 -- Conlin, Neve              11 FCC-MA                    NT     X47.88  
 -- Edwards, Olivia           11 FCC-MA                    NT     X48.39  
 -- Blake, Hadley             12 FCC-MA                    NT     X49.76  
 -- McCarthy, Kiera           11 FCC-MA                    NT     X54.01  
 -- Abai, Katie               11 FSC-MA                 56.37     X54.89  
 -- McAllister, Ana           12 FCC-MA                    NT     X56.49  
 -- Hyland, Anna              12 FCC-MA                    NT     X57.51  
 -- Degnan, Reese             11 FSC-MA                 58.10     X58.51  
 -- Mancuso, Alexis           11 FSC-MA               1:00.08   X1:05.87  
 -- Orfe, Paulina             11 FCC-MA                    NT   X1:10.94  
 
Event 9  Boys 13-14 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cross, William            13 FSC-MA                 32.28      32.21    5  
  2 Horn, William             14 FSC-MA                 36.91      36.61    3  
  3 Lang, Dathan              13 FSC-MA                 51.60     x55.12  
  4 Hanson, Jack              12 FCC-MA                    NT      58.28    1  
 
Event 10  Girls 13-14 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Conti, Amanda             14 FSC-MA                 33.47      34.12    5  
  2 McLafferty, Colleen       13 FCC-MA                    NT      37.03    3  
  3 Vangen, Ella              13 FCC-MA                    NT      37.69    1  
  4 Conlin, Norah             13 FCC-MA                    NT     x39.87  
  5 Kafer, Maia               13 FSC-MA                 43.28      43.06  
  6 Gilliard, Nadia           13 FSC-MA                 47.15     x48.78  
 -- Talbot, Tess              13 FCC-MA                    NT     X40.34  
 -- Maher, Molly              13 FCC-MA                    NT     X43.64  
 -- McFadden, Elizabeth       13 FSC-MA                 47.49     X48.05  
 -- Cromar, Cassandra         13 FSC-MA                 48.87     X49.25  
 -- Evans, Sophie             13 FSC-MA                 59.31   X1:00.58  
 
Event 11  Boys 15 & Over 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 DeRobles, Nickolai        21 FSC-MA                 31.57      31.71    5  
  2 Grothusen, Bennett        15 FSC-MA                 31.99      32.47    3  
  3 Van Meter, Ben            19 FSC-MA                 32.59     x32.62  
  4 Clark, Jack               15 FCC-MA                    NT      33.13    1  
  5 Baughan, Teddy            17 FCC-MA                    NT      36.45  
 
Event 12  Girls 15 & Over 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stewart, Sydni            20 FSC-MA                    NT      34.67    5  
  2 O'Malley, Lauren          15 FCC-MA                    NT      36.15    3  
  3 Hastings, Allison         15 FCC-MA                    NT      38.76    1  
  4 Baughan, Abby             17 FCC-MA                    NT     x40.31  
  5 Rosenwinkel, Claire       18 FSC-MA                 45.02      44.66  
 -- Wright, Sophie            16 FCC-MA                    NT     X42.66  
 
Event 13  Boys 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cregar, Colin              8 FSC-MA                 26.75      25.07    5  
  2 Thien Lieu, Christian      8 FSC-MA                 26.66      26.03    3  
  3 Fassbender, Will           8 FSC-MA                 30.16     x31.07  
  4 Foley, Leo                 8 FCC-MA                    NT      35.28    1  
  5 Carty, Niall               8 FCC-MA                    NT      36.73  
 -- Mittleman, Levi            8 FSC-MA                 36.28     X44.88  
 -- McGinley, Brendan          8 FCC-MA                    NT         DQ  
 -- Gallagher, Everett         7 FSC-MA                 38.66        XDQ  
 
Event 14  Girls 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Malloy, Maeve              8 FSC-MA                 29.53      27.57    5  
  2 Guynn, Caroline            8 FCC-MA                    NT      27.78    3  
  3 Vitalis, Phoebe            8 FSC-MA                 30.06      29.25    1  
  4 Kaub, Reese                8 FCC-MA                    NT      29.78  
  5 Cunningham, Ariel          8 FSC-MA                 31.47     x30.81  
  6 McCarthy, Cailyn           8 FCC-MA                    NT     x30.83  
 -- Rutkowski, Madeline        7 FCC-MA                    NT     X31.69  
 -- Abai, Sarah                7 FSC-MA                 36.72     X36.23  
 -- O'Neill, Bryn              8 FSC-MA                    NT     X38.53  
 -- McDivitt, Mila             8 FCC-MA                    NT     X38.78  
 -- Lutz, Elisa                7 FCC-MA                    NT     X41.89  
 -- Carty, Sarah               6 FCC-MA                    NT     X42.38  
 -- McGhiey, Keira             7 FSC-MA                 44.28     X43.59  
 -- Sharkey, Claire            8 FCC-MA                    NT     X49.24  
 -- Madden, Maeve              7 FSC-MA                 38.18        XDQ  
 -- Gallagher, Emery           6 FSC-MA                    NT        XDQ  
 
Event 15  Boys 9-10 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Allerton, Freddy          10 FSC-MA                 22.40      23.15    5  
  2 Cohen, Jonah               9 FSC-MA                 24.30      25.88    3  
  3 Forster, Christian         9 FCC-MA                    NT      26.91    1  
  4 Bischoff, Zach             9 FCC-MA                    NT      28.41  
  5 Nagel, Lucian             10 FSC-MA                 26.53     x33.00  
 -- O'Neill, Nathan            9 FSC-MA                 30.47     X29.01  
 -- Madden, Joe                9 FSC-MA                 29.00     X29.91  
 -- Simpson, Dennis           10 FSC-MA                 28.34     X31.22  
 -- Malachowski, Andrew       10 FSC-MA                 30.72     X31.78  
 -- Carr, Jamell              10 FSC-MA                 44.90     X52.90  
 -- Belfield, Andrew          10 FCC-MA                    NT         DQ  
 -- Igou, Elliott              9 FSC-MA                    NT        XDQ  
 
Event 16  Girls 9-10 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Keitel, Nieve             10 FSC-MA                 20.85      21.20    5  
  2 DiFranco, Isabella        10 FSC-MA                 22.09      21.75    3  
  3 Schoen, Charli            10 FCC-MA                    NT      22.97    1  
  4 Cooney, Julia             10 FCC-MA                    NT      23.63  
  5 Carty, Ellen              10 FCC-MA                    NT     x25.33  
 -- Cunningham, Mia           10 FSC-MA                 22.23     X23.86  
 -- Degnan, Kahlan             9 FSC-MA                    NT     X25.67  
 -- Kerr, Lyla                10 FSC-MA                 28.09     X27.68  
 -- Wong, Naomi                9 FSC-MA                    NT     X29.15  
 -- Kerr, Charlotte            9 FSC-MA                 28.35     X29.20  
 -- Archie, Eva               10 FSC-MA                    NT     X29.56  
 -- McKittrick, Clara          9 FCC-MA                    NT     X29.65  
 -- Toombs, Emma               9 FSC-MA                 29.68     X30.71  
 -- Evans, Camille            10 FSC-MA                 30.70     X30.97  
 -- Rosa, Kaitlyn             10 FSC-MA                 29.28     X32.15  
 -- Rutkowski, Emerson         9 FCC-MA                    NT     X32.89  
 -- Mallory, Quinn             9 FCC-MA                    NT     X32.94  
 -- Simpson, Charlotte        10 FSC-MA                 32.23     X36.89  
 
Event 17  Boys 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cohen, Radek              12 FSC-MA                 43.21      44.93    5  
  2 Fassbender, James         12 FSC-MA                 44.37      46.35    3  
  3 Reilly, August            11 FSC-MA                 53.56     x52.81  
  4 Hanson, Jack              12 FCC-MA                    NT      58.84    1  
  5 Hanson, Luke              11 FCC-MA                    NT      59.68  
 -- Saunders, Gram            12 FSC-MA                 57.82     X57.85  
 -- Padmanabhan, Ravi         11 FSC-MA               1:00.18     X59.88  
 -- Toombs, William           11 FSC-MA               1:00.28   X1:01.44  
 -- Malloy, Joseph            11 FSC-MA               1:01.72   X1:04.52  
 -- Farmer, Charlie           12 FSC-MA               1:01.29        XDQ  
 
Event 18  Girls 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Scanlon, Katie            12 FCC-MA                    NT      42.64    5  
  2 Forster, Laney            12 FCC-MA                    NT      45.95    3  
  3 Igou, Olivia              12 FSC-MA                 46.35      46.45    1  
  4 Blake, Morgan             12 FCC-MA                    NT     x46.77  
  5 Van Steenburgh, Sasha     12 FSC-MA                 51.88      52.25  
  6 Schreffer, Miranda        12 FSC-MA                 49.91     x52.31  
  7 Seward, Layla             11 FCC-MA                    NT     x55.60  
 -- Blake, Hadley             12 FCC-MA                    NT     X48.84  
 -- Edwards, Olivia           11 FCC-MA                    NT     X52.08  
 -- Mcghiey, Bryn             11 FSC-MA                 53.72     X54.92  
 -- Lutz, Helen               12 FCC-MA                    NT     X55.69  
 -- Cromar, Alyson            12 FSC-MA                    NT     X56.04  
 -- Schwartz, Sophia          11 FCC-MA                    NT   X1:00.07  
 -- McCarthy, Kiera           11 FCC-MA                    NT   X1:01.83  
 -- Abai, Katie               11 FSC-MA               1:06.99   X1:04.19  
 -- Orfe, Paulina             11 FCC-MA                    NT   X1:12.27  
 
Event 19  Boys 13-14 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clark, Will               14 FCC-MA                    NT      36.41    5  
  2 McGowan, James            13 FSC-MA                 38.26      37.28    3  
  3 Horn, William             14 FSC-MA                    NT      43.76    1  
  4 Lang, Dathan              13 FSC-MA                 49.75     x50.38  
 
Event 20  Girls 13-14 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Edwards, Abby             13 FCC-MA                    NT      41.53    5  
  2 Pischke, Amy              14 FSC-MA                 41.38      42.12    3  
  3 Edwards, Kate             13 FCC-MA                    NT      44.05    1  
  4 Maher, Molly              13 FCC-MA                    NT     x48.81  
  5 McFadden, Elizabeth       13 FSC-MA                 47.41      48.83  
  6 Hutchinson, Arianna       13 FSC-MA                 49.76     x50.07  
 -- Evans, Sophie             13 FSC-MA                 51.28     X53.57  
 -- Gilliard, Nadia           13 FSC-MA               1:03.34   X1:04.63  
 
Event 21  Boys 15 & Over 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cohen, Matthew            15 FSC-MA                 35.26      34.82    5  
  2 Sherry, Matthew           15 FCC-MA                    NT      34.88    3  
  3 Grothusen, Bennett        15 FSC-MA                 36.70      36.03    1  
  4 Guller, Joe               15 FSC-MA                 37.14     x36.58  
  5 Baughan, Teddy            17 FCC-MA                    NT      39.80  
 
Event 22  Girls 15 & Over 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Komorowski, Katie         16 FCC-MA                    NT      41.52    5  
  2 Baughan, Abby             17 FCC-MA                    NT      44.09    3  
  3 Vangen, Ella              13 FCC-MA                    NT     x44.36  
  4 Mirabella, Erin Shea      17 FSC-MA                 50.00      50.05    1  
 -- Hastings, Allison         15 FCC-MA                    NT     X47.16  
 -- Wright, Sophie            16 FCC-MA                    NT     X48.81  
 
Event 23  Boys 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Drake, Olen                8 FCC-MA                    NT      22.64    5  
  2 Moyer, Trey                8 FCC-MA                    NT      26.29    3  
  3 Fassbender, Will           8 FSC-MA                 27.02      26.90    1  
  4 Cowen, Sam                 8 FSC-MA                 27.85      28.64  
  5 Orfe, Charlie              8 FCC-MA                    NT     x41.40  
 -- Harbour, Tadhg             6 FCC-MA                    NT     X35.75  
 -- Marvill, Drew              8 FCC-MA                    NT     X35.94  
 -- Althoff, Luke              6 FCC-MA                    NT     X41.63  
 
Event 24  Girls 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 DiFranco, Ameila           8 FSC-MA                 22.57      22.21    5  
  2 Malloy, Maeve              8 FSC-MA                    NT      24.15    3  
  3 Kaub, Reese                8 FCC-MA                    NT      28.64    1  
  4 Brady, Savanna             8 FCC-MA                    NT      31.33  
 -- Dyke, Sarah                7 FCC-MA                    NT     X35.41  
 -- Belfield, Caroline         8 FCC-MA                    NT     X39.93  
 -- Cunningham, Ariel          8 FSC-MA                 31.05         DQ  
 
Event 25  Boys 9-10 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Forster, Christian         9 FCC-MA                    NT     J28.04    5  
  2 Cameron, William          10 FSC-MA                 21.67     J20.59    3  
  3 Peng-Morris, Ethan         9 FSC-MA                 21.69     J21.75    1  
  5 Doerzbacher, Casey        10 FCC-MA                    NT     J23.70  
 -- Cohen, Jonah               9 FSC-MA                 24.19     X23.41  
 -- Allerton, Freddy          10 FSC-MA                 22.37     X24.03  
 -- Davis, Nathan             10 FSC-MA                 26.61     X27.34  
 -- Ward, Joseph               9 FSC-MA                 28.86        XDQ  
 -- Dyke, Charlie              9 FCC-MA                    NT         DQ  
 
Event 26  Girls 9-10 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Keitel, Arden             10 FSC-MA                 17.03      17.03    5  
  2 Schoen, Lexi               9 FCC-MA                    NT      19.93    3  
  3 DiFranco, Isabella        10 FSC-MA                 19.94      20.66    1  
  4 Cooney, Julia             10 FCC-MA                    NT      21.36  
  5 Cunningham, Mia           10 FSC-MA                 22.51     x22.94  
 -- Malone, Violet             9 FCC-MA                    NT     X24.53  
 -- McKittrick, Clara          9 FCC-MA                    NT     X25.37  
 -- Guller, Elise              9 FSC-MA                 28.09     X28.96  
 -- Maragos, Tessa             9 FCC-MA                    NT     X29.06  
 -- Whitten, Rolly            10 FSC-MA                 28.61     X29.88  
 -- Travers, Samantha          9 FCC-MA                    NT     X32.28  
 -- Hyland, Leah              10 FCC-MA                    NT     X32.59  
 
Event 27  Boys 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sherry, Owen              12 FCC-MA                    NT      34.44    5  
  2 Cohen, Radek              12 FSC-MA                 41.19      41.06    3  
  3 Kolman, Caiden            11 FSC-MA                    NT      53.33    1  
  4 Hanson, Luke              11 FCC-MA                    NT      54.10  
 -- Reilly, August            11 FSC-MA                 45.02         DQ  
 
Event 28  Girls 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Scanlon, Katie            12 FCC-MA                    NT      39.94    5  
  2 Baisch, Mackenzie         12 FSC-MA                 39.37      40.63    3  
  3 Van Steenburgh, Sasha     12 FSC-MA                 41.48      41.85    1  
  4 Clark, Josie              11 FCC-MA                    NT      44.88  
  5 Pischke, Greta            11 FSC-MA                 41.36     x45.16  
  6 Blake, Morgan             12 FCC-MA                    NT     x47.93  
 -- Cromar, Alyson            12 FSC-MA                    NT     X44.66  
 -- Igou, Olivia              12 FSC-MA                 44.16     X48.38  
 -- Schwartz, Sophia          11 FCC-MA                    NT     X48.63  
 -- McAllister, Ana           12 FCC-MA                    NT     X49.47  
 -- Hyland, Anna              12 FCC-MA                    NT     X54.60  
 -- Lutz, Helen               12 FCC-MA                    NT     X57.31  
 
Event 29  Boys 13-14 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McGowan, James            13 FSC-MA                 30.81      30.50    5  
  2 Clark, Will               14 FCC-MA                    NT      30.69    3  
  3 Cross, William            13 FSC-MA                 31.36      31.56    1  
 
Event 30  Girls 13-14 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Conti, Amanda             14 FSC-MA                 32.07      31.73    5  
  2 McLafferty, Colleen       13 FCC-MA                    NT      34.63    3  
  3 Pischke, Amy              14 FSC-MA                 35.45      35.51    1  
  4 Edwards, Kate             13 FCC-MA                    NT      37.58  
  5 Talbot, Tess              13 FCC-MA                    NT     x39.02  
  6 Cromar, Cassandra         13 FSC-MA                 44.78     x44.53  
 
Event 31  Boys 15 & Over 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Van Meter, Ben            19 FSC-MA                 28.31      28.34    5  
  2 Sherry, Matthew           15 FCC-MA                    NT     J28.91    3  
  3 DeRobles, Nickolai        21 FSC-MA                    NT     J28.85    1  
  4 Cohen, Matthew            15 FSC-MA                 29.90    xJ30.60  
  5 Clark, Jack               15 FCC-MA                    NT     J30.34  
  6 Baughan, Teddy            17 FCC-MA                    NT     x32.78  
 
Event 32  Girls 15 & Over 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stewart, Sydni            20 FSC-MA                    NT      32.11    5  
  2 O'Malley, Lauren          15 FCC-MA                    NT      35.16    3  
  3 Talbot, Grace             17 FCC-MA                    NT      36.96    1  
  4 Edwards, Abby             13 FCC-MA                    NT     x40.55  
  5 Mirabella, Erin Shea      17 FSC-MA                 51.81      49.16  
 
Event 33  Boys 6 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Seman, Ryker               6 FCC-MA                    NT      29.09    5  
  2 Althoff, Luke              6 FCC-MA                    NT      29.44    3  
  3 Drake, Axel                6 FCC-MA                    NT     x33.95  
 -- Harbour, Tadhg             6 FCC-MA                    NT     X28.59  
 -- Moyer, Rett                6 FCC-MA                    NT     X30.82  
 
Event 34  Girls 6 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Carty, Sarah               6 FCC-MA                    NT     J28.26    5  
  2 Peng-Morris, Julia         6 FSC-MA                 26.33     J27.86    3  
  3 McDivitt, Ana              6 FCC-MA                    NT      29.09    1  
  4 Foley, Emily               6 FCC-MA                    NT     x31.59  
  5 Cregar, Eloise             6 FSC-MA                 35.13      33.72  
  6 Gallagher, Emery           6 FSC-MA                 36.79     x43.69  
 -- Peng-Morris, Ava           6 FSC-MA                 40.40     X41.75  
 
Event 35  Boys 7-8 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Drake, Olen                8 FCC-MA                    NT      18.88    5  
  2 Fassbender, Will           8 FSC-MA                 20.21      19.04    3  
  3 Cregar, Colin              8 FSC-MA                 20.52      19.73    1  
  4 Moyer, Trey                8 FCC-MA                    NT      20.89  
  5 Purcell, Parker            8 FCC-MA                    NT     x22.21  
  6 Thien Lieu, Christian      8 FSC-MA                 21.47     x22.63  
 -- Orfe, Charlie              8 FCC-MA                    NT     X25.21  
 -- Cowen, Sam                 8 FSC-MA                 25.32     X25.27  
 -- Gallagher, Everett         7 FSC-MA                 31.13     X25.34  
 -- McGinley, Brendan          8 FCC-MA                    NT     X26.01  
 -- Ramus, Braydon             8 FCC-MA                    NT     X26.43  
 -- McIlhenny, Patrick         7 FCC-MA                    NT     X26.74  
 -- Carty, Niall               8 FCC-MA                    NT     X27.07  
 -- Marvill, Drew              8 FCC-MA                    NT     X27.09  
 -- Foley, Leo                 8 FCC-MA                    NT     X27.33  
 -- Diskin, Aiden              8 FCC-MA                    NT     X28.87  
 -- Espinoza, Daniel           7 FCC-MA                    NT     X29.70  
 -- Hyland, Joseph             8 FCC-MA                    NT     X30.38  
 -- Rosenwinkel, Charlie       8 FSC-MA                    NT     X30.40  
 -- Mittleman, Levi            8 FSC-MA                 30.10     X30.53  
 -- Evans, Julius              7 FSC-MA                    NT     X38.40  
 
Event 36  Girls 7-8 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 DiFranco, Ameila           8 FSC-MA                 20.91      20.49    5  
  2 Malloy, Maeve              8 FSC-MA                 22.53      21.78    3  
  3 Kaub, Reese                8 FCC-MA                    NT      23.71    1  
  4 Vitalis, Phoebe            8 FSC-MA                 25.26     x24.22  
  5 Brady, Savanna             8 FCC-MA                    NT      24.70  
 -- Rutkowski, Madeline        7 FCC-MA                    NT     X22.83  
 -- McCarthy, Cailyn           8 FCC-MA                    NT     X24.48  
 -- Cunningham, Ariel          8 FSC-MA                 26.64     X26.66  
 -- Sharkey, Claire            8 FCC-MA                    NT     X27.33  
 -- McDivitt, Mila             8 FCC-MA                    NT     X27.37  
 -- McGhiey, Keira             7 FSC-MA                 29.51     X28.25  
 -- O'Neill, Bryn              8 FSC-MA                 31.21     X28.50  
 -- Madden, Maeve              7 FSC-MA                 29.31     X28.69  
 -- Belfield, Caroline         8 FCC-MA                    NT     X28.74  
 -- Malachowski, Annie         8 FSC-MA                 34.63     X29.07  
 -- Abai, Sarah                7 FSC-MA                 26.93     X29.88  
 -- Flaugher, Kyla             8 FSC-MA                 31.25     X30.71  
 -- Smith, Tessa               7 FCC-MA                    NT     X31.91  
 -- Rubin, Julianne            7 FSC-MA                 33.65     X32.19  
 -- Dyke, Sarah                7 FCC-MA                    NT     X32.35  
 -- Cameron, Lily              7 FSC-MA                 30.87     X33.40  
 -- Lutz, Elisa                7 FCC-MA                    NT     X36.84  
 -- Carder, Molly              7 FCC-MA                    NT     X48.45  
 -- Guynn, Caroline            8 FCC-MA                    NT         DQ  
 
Event 37  Boys 9-10 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cameron, William          10 FSC-MA                 17.49      17.19    5  
  2 Forster, Christian         9 FCC-MA                    NT      18.22    3  
  3 Peng-Morris, Ethan         9 FSC-MA                 19.09      19.31    1  
  4 Cohen, Jonah               9 FSC-MA                 19.76     x19.63  
  5 Bischoff, Zach             9 FCC-MA                    NT      19.89  
  6 Doerzbacher, Casey        10 FCC-MA                    NT     x20.16  
 -- Allerton, Freddy          10 FSC-MA                 21.26     X21.33  
 -- O'Neill, Nathan            9 FSC-MA                 21.95     X21.85  
 -- Simpson, Dennis           10 FSC-MA                 22.20     X21.86  
 -- Ward, Joseph               9 FSC-MA                 21.26     X22.40  
 -- Nagel, Lucian             10 FSC-MA                 23.09     X22.68  
 -- Davis, Nathan             10 FSC-MA                 22.01     X23.37  
 -- Dyke, Charlie              9 FCC-MA                    NT     X23.63  
 -- Malachowski, Andrew       10 FSC-MA                 22.95     X23.69  
 -- Madden, Joe                9 FSC-MA                 22.83     X23.96  
 -- Belfield, Andrew          10 FCC-MA                    NT     X27.20  
 -- Sanderson, Toby            9 FCC-MA                    NT     X29.00  
 -- Carr, Jamell              10 FSC-MA                 25.90     X30.15  
 -- Igou, Elliott              9 FSC-MA                 33.72     X37.63  
 
Event 38  Girls 9-10 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Keitel, Arden             10 FSC-MA                 14.57      15.47    5  
  2 Keitel, Nieve             10 FSC-MA                 15.55      15.98    3  
  3 Schoen, Charli            10 FCC-MA                    NT      17.76    1  
  4 DiFranco, Isabella        10 FSC-MA                 17.43     x17.79  
  5 Cooney, Julia             10 FCC-MA                    NT      18.02  
  6 Schoen, Lexi               9 FCC-MA                    NT     x18.03  
 -- Wong, Naomi                9 FSC-MA                 19.59     X19.56  
 -- Carty, Ellen              10 FCC-MA                    NT     X20.19  
 -- Rutkowski, Emerson         9 FCC-MA                    NT     X20.89  
 -- McKittrick, Clara          9 FCC-MA                    NT     X21.63  
 -- Lujan, Kaia               10 FSC-MA                 22.35     X21.66  
 -- Whitten, Rolly            10 FSC-MA                 21.38     X21.84  
 -- Kerr, Lyla                10 FSC-MA                 22.62     X22.16  
 -- Hyland, Leah              10 FCC-MA                    NT     X22.34  
 -- Kerr, Charlotte            9 FSC-MA                 24.53     X22.44  
 -- Evans, Camille            10 FSC-MA                 22.28     X22.69  
 -- Rosa, Kaitlyn             10 FSC-MA                 23.13     X23.67  
 -- Malone, Violet             9 FCC-MA                    NT     X23.96  
 -- Travers, Samantha          9 FCC-MA                    NT     X24.89  
 -- Maragos, Tessa             9 FCC-MA                    NT     X24.91  
 -- Guller, Elise              9 FSC-MA                 23.22     X25.09  
 -- Mallory, Quinn             9 FCC-MA                    NT     X25.43  
 -- Simpson, Charlotte        10 FSC-MA                 24.63     X25.88  
 -- Degnan, Kahlan             9 FSC-MA                 22.65     X27.00  
 -- Toombs, Emma               9 FSC-MA                 26.75     X27.12  
 -- Abai, Emily                9 FSC-MA                 26.15     X32.60  
 
Event 39  Boys 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sherry, Owen              12 FCC-MA                    NT      31.19    5  
  2 Fassbender, James         12 FSC-MA                 34.54      34.82    3  
  3 Cohen, Radek              12 FSC-MA                 35.66      35.97    1  
  4 Hanson, Jack              12 FCC-MA                    NT      38.46  
  5 Kolman, Caiden            11 FSC-MA                 39.78     x41.72  
  6 Hanson, Luke              11 FCC-MA                    NT     x42.93  
 -- Reilly, August            11 FSC-MA                 43.75     X42.53  
 -- Malloy, Joseph            11 FSC-MA                 45.35     X46.33  
 -- Toombs, William           11 FSC-MA                 52.48     X50.08  
 -- Padmanabhan, Ravi         11 FSC-MA                 49.63     X54.53  
 
Event 40  Girls 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Forster, Laney            12 FCC-MA                    NT      33.50    5  
  2 Baisch, Mackenzie         12 FSC-MA                 36.07      36.31    3  
  3 Blake, Morgan             12 FCC-MA                    NT      36.52    1  
  4 Clark, Ana                12 FCC-MA                    NT     x36.58  
  5 Pischke, Greta            11 FSC-MA                 36.11      37.65  
  6 Schreffer, Miranda        12 FSC-MA                 36.73     x38.44  
 -- Clark, Josie              11 FCC-MA                    NT     X37.15  
 -- Blake, Hadley             12 FCC-MA                    NT     X37.90  
 -- Edwards, Olivia           11 FCC-MA                    NT     X38.56  
 -- Cromar, Alyson            12 FSC-MA                 37.03     X38.62  
 -- Igou, Olivia              12 FSC-MA                 37.68     X38.68  
 -- Van Steenburgh, Sasha     12 FSC-MA                 37.84     X38.84  
 -- Mcghiey, Bryn             11 FSC-MA                 39.70     X40.26  
 -- Conlin, Neve              11 FCC-MA                    NT     X41.71  
 -- McAllister, Ana           12 FCC-MA                    NT     X43.07  
 -- Schwartz, Sophia          11 FCC-MA                    NT     X44.02  
 -- Lutz, Helen               12 FCC-MA                    NT     X44.23  
 -- McCarthy, Kiera           11 FCC-MA                    NT     X46.31  
 -- Abai, Katie               11 FSC-MA                 45.15     X46.59  
 -- Degnan, Reese             11 FSC-MA                 47.25     X48.69  
 -- Hyland, Anna              12 FCC-MA                    NT     X48.95  
 -- Mancuso, Alexis           11 FSC-MA                 48.75     X50.88  
 -- Mancuso, Rylee            11 FSC-MA                 46.75     X51.31  
 -- Orfe, Paulina             11 FCC-MA                    NT     X58.56  
 
Event 41  Boys 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clark, Will               14 FCC-MA                    NT      27.44    5  
  2 Cross, William            13 FSC-MA                 28.65      28.02    3  
  3 McGowan, James            13 FSC-MA                 28.68      28.83    1  
  4 Horn, William             14 FSC-MA                 30.25     x31.01  
 -- Saunders, Gram            12 FSC-MA                 40.25     X41.25  
 -- Gendron, Johnny           12 FSC-MA                 46.79     X44.47  
 -- Lang, Dathan              13 FSC-MA                 42.98     X44.62  
 
Event 42  Girls 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Conti, Amanda             14 FSC-MA                 29.00      28.72    5  
  2 McLafferty, Colleen       13 FCC-MA                    NT      31.52    3  
  3 Pischke, Amy              14 FSC-MA                 31.64      31.56    1  
  4 Vangen, Ella              13 FCC-MA                    NT      32.72  
  5 Talbot, Tess              13 FCC-MA                    NT     x33.49  
  6 McFadden, Elizabeth       13 FSC-MA                 36.56     x37.89  
  7 Seward, Layla             11 FCC-MA                    NT     x40.14  
 -- Edwards, Kate             13 FCC-MA                    NT     X33.06  
 -- Edwards, Abby             13 FCC-MA                    NT     X34.30  
 -- Conlin, Norah             13 FCC-MA                    NT     X34.34  
 -- Kafer, Maia               13 FSC-MA                 39.40     X37.59  
 -- Gilliard, Nadia           13 FSC-MA                 37.75     X38.22  
 -- Maher, Molly              13 FCC-MA                    NT     X38.28  
 -- Hutchinson, Arianna       13 FSC-MA                 38.87     X39.62  
 -- Cromar, Cassandra         13 FSC-MA                 38.61     X40.94  
 -- Evans, Sophie             13 FSC-MA                 43.90     X46.28  
 
Event 43  Boys 15 & Over 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 DeRobles, Nickolai        21 FSC-MA                 56.88      59.75    5  
  2 Van Meter, Ben            19 FSC-MA                 57.87    1:00.08    3  
  3 Clark, Jack               15 FCC-MA                    NT    1:01.00    1  
  4 Gendron, Ben              16 FSC-MA               1:00.35   x1:01.04  
  5 Sherry, Matthew           15 FCC-MA                    NT    1:01.74  
 
Event 44  Girls 15 & Over 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stewart, Sydni            20 FSC-MA                    NT    1:06.13    5  
  2 O'Malley, Lauren          15 FCC-MA                    NT    1:09.40    3  
  3 Komorowski, Katie         16 FCC-MA                    NT    1:11.43    1  
  4 Baughan, Abby             17 FCC-MA                    NT   x1:14.44  
  5 Mirabella, Erin Shea      17 FSC-MA                    NT    1:34.32  
 -- Wright, Sophie            16 FCC-MA                    NT   X1:19.22  
 -- Hastings, Allison         15 FCC-MA                    NT   X1:22.77  
 
Event 45  Boys 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Flourtown Swim Team-MA  'A'                       1:33.38    1:26.91    7  
     1) Cregar, Colin 8                 2) Cowen, Sam 8                   
     3) Thien Lieu, Christian 8         4) Fassbender, Will 8             
  2 Flourtown Country Club-MA  'A'                         NT    1:31.10  
     1) Moyer, Trey 8                   2) Foley, Leo 8                   
     3) Purcell, Parker 8               4) Drake, Olen 8                  
 -- Flourtown Country Club-MA  'B'                         NT   X1:48.70  
     1) Seman, Ryker 6                  2) Orfe, Charlie 8                
     3) McGinley, Brendan 8             4) Althoff, Luke 6                
 -- Flourtown Country Club-MA  'C'                         NT   X1:59.37  
     1) McIlhenny, Patrick 7            2) Hyland, Joseph 8               
     3) Carty, Niall 8                  4) Espinoza, Daniel 7             
 
Event 46  Girls 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Flourtown Country Club-MA  'A'                         NT    1:31.88    7  
     1) Brady, Savanna 8                2) Rutkowski, Madeline 7          
     3) Kaub, Reese 8                   4) Guynn, Caroline 8              
  2 Flourtown Swim Team-MA  'A'                       1:36.66    1:35.75  
     1) Malloy, Maeve 8                 2) Peng-Morris, Julia 6           
     3) Vitalis, Phoebe 8               4) DiFranco, Ameila 8             
 -- Flourtown Country Club-MA  'B'                         NT   X1:47.49  
     1) McCarthy, Cailyn 8              2) Sharkey, Claire 8              
     3) Carty, Sarah 6                  4) McDivitt, Mila 8               
 -- Flourtown Swim Team-MA  'B'                            NT   X1:58.66  
     1) Abai, Sarah 7                   2) Madden, Maeve 7                
     3) McGhiey, Keira 7                4) Cunningham, Ariel 8            
 -- Flourtown Swim Team-MA  'C'                            NT   X2:20.31  
     1) O'Neill, Bryn 8                 2) Gallagher, Emery 6             
     3) Flaugher, Kyla 8                4) Cameron, Lily 7                
 -- Flourtown Country Club-MA  'C'                         NT   X2:28.65  
     1) Carder, Molly 7                 2) Foley, Emily 6                 
     3) Smith, Tessa 7                  4) Dyke, Sarah 7                  
 
Event 47  Boys 9-10 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Flourtown Swim Team-MA  'A'                       1:22.37    1:19.34    7  
     1) Peng-Morris, Ethan 9            2) Cohen, Jonah 9                 
     3) Allerton, Freddy 10             4) Cameron, William 10            
  2 Flourtown Country Club-MA  'A'                         NT    1:24.71  
     1) Bischoff, Zach 9                2) Dyke, Charlie 9                
     3) Doerzbacher, Casey 10           4) Forster, Christian 9           
 -- Flourtown Swim Team-MA  'B'                            NT   X1:31.59  
     1) Madden, Joe 9                   2) Malachowski, Andrew 10         
     3) O'Neill, Nathan 9               4) Simpson, Dennis 10             
 -- Flourtown Swim Team-MA  'C'                            NT   X1:50.59  
     1) Nagel, Lucian 10                2) Davis, Nathan 10               
     3) Igou, Elliott 9                 4) Carr, Jamell 10                
 
Event 48  Girls 9-10 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Flourtown Swim Team-MA  'A'                       1:13.44    1:11.45    7  
     1) Keitel, Nieve 10                2) Keitel, Arden 10               
     3) Cunningham, Mia 10              4) DiFranco, Isabella 10          
  2 Flourtown Country Club-MA  'A'                         NT    1:16.91  
     1) Cooney, Julia 10                2) Carty, Ellen 10                
     3) Schoen, Lexi 9                  4) Schoen, Charli 10              
 -- Flourtown Country Club-MA  'B'                         NT   X1:24.35  
     1) Hyland, Leah 10                 2) Rutkowski, Emerson 9           
     3) McKittrick, Clara 9             4)                                
 -- Flourtown Swim Team-MA  'B'                            NT   X1:34.52  
     1) Lujan, Kaia 10                  2) Rosa, Kaitlyn 10               
     3) Kerr, Lyla 10                   4) Evans, Camille 10              
 -- Flourtown Country Club-MA  'C'                         NT   X1:49.29  
     1) Malone, Violet 9                2) Maragos, Tessa 9               
     3) Travers, Samantha 9             4) Mallory, Quinn 9               
 
Event 49  Boys 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Flourtown Swim Team-MA  'A'                       2:33.28    2:52.69    7  
     1) Kolman, Caiden 11               2) Malloy, Joseph 11              
     3) Saunders, Gram 12               4) Cohen, Radek 12                
 -- Flourtown Swim Team-MA  'B'                            NT   X3:08.15  
     1) Padmanabhan, Ravi 11            2) Reilly, August 11              
     3) Toombs, William 11              4) Gendron, Johnny 12             
 
Event 50  Girls 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Flourtown Country Club-MA  'A'                         NT    2:19.63    7  
     1) Forster, Laney 12               2) Clark, Ana 12                  
     3) Blake, Morgan 12                4) Scanlon, Katie 12              
  2 Flourtown Swim Team-MA  'A'                       2:26.59    2:31.15  
     1) Cromar, Alyson 12               2) Igou, Olivia 12                
     3) Van Steenburgh, Sasha 12        4) Schreffer, Miranda 12          
 -- Flourtown Country Club-MA  'B'                         NT   X3:01.25  
     1) McAllister, Ana 12              2) Hyland, Anna 12                
     3) Schwartz, Sophia 11             4) Edwards, Olivia 11             
 -- Flourtown Country Club-MA  'C'                         NT   X3:08.25  
     1) McCarthy, Kiera 11              2) Orfe, Paulina 11               
     3) Lutz, Helen 12                  4) Seward, Layla 11               
 -- Flourtown Swim Team-MA  'B'                            NT   X3:12.25  
     1) Mancuso, Rylee 11               2) Mancuso, Alexis 11             
     3) Degnan, Reese 11                4) Mcghiey, Bryn 11               
 
Event 51  Boys 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Flourtown Swim Team-MA  'A'                       2:03.32    2:04.66    7  
     1) Fassbender, James 12            2) Horn, William 14               
     3) McGowan, James 13               4) Cross, William 13              
 
Event 52  Girls 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Flourtown Swim Team-MA  'A'                       2:14.40    2:09.76    7  
     1) Pischke, Greta 11               2) Baisch, Mackenzie 12           
     3) Pischke, Amy 14                 4) Conti, Amanda 14               
  2 Flourtown Country Club-MA  'A'                         NT    2:10.13  
     1) Vangen, Ella 13                 2) Edwards, Kate 13               
     3) Talbot, Tess 13                 4) McLafferty, Colleen 13         
 -- Flourtown Country Club-MA  'B'                         NT   X2:36.02  
     1) Clark, Josie 11                 2) Conlin, Neve 11                
     3) Blake, Hadley 12                4) Maher, Molly 13                
 -- Flourtown Swim Team-MA  'B'                            NT   X2:45.94  
     1) Cromar, Cassandra 13            2) Evans, Sophie 13               
     3) Gilliard, Nadia 13              4) McFadden, Elizabeth 13         
 
Event 53  Boys 15 & Over 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Flourtown Swim Team-MA  'A'                       1:46.37    1:47.01    7  
     1) Gendron, Ben 16                 2) DeRobles, Nickolai 21          
     3) Cohen, Matthew 15               4) Van Meter, Ben 19              
  2 Flourtown Country Club-MA  'A'                         NT    1:51.30  
     1) Sherry, Matthew 15              2) Baughan, Teddy 17              
     3) Clark, Will 14                  4) Clark, Jack 15                 
 
Event 54  Girls 15 & Over 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Flourtown Country Club-MA  'A'                         NT    2:13.65    7  
     1) Talbot, Grace 17                2) Baughan, Abby 17               
     3) Komorowski, Katie 16            4) O'Malley, Lauren 15            
 -- Flourtown Country Club-MA  'B'                         NT   X2:27.49  
     1) Edwards, Abby 13                2) Wright, Sophie 16              
     3) Conlin, Norah 13                4) Hastings, Allison 15           
 
                    Combined Team Scores - Through Event 54                    
 
  1. Flourtown Swim Team                 275   2. Flourtown Country Club              190